Şal Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

31 Ocak 2021,

Şal Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hanımların tesettür giyimde yaptıkları en sık hatalardan birisi de yanlış kumaş dokusuna sahip olan şal seçimleridir. Toptan şal modellerimiz içerisinde dilediğiniz kumaş dokusuna sahip şal modellerini bulabilirsiniz.

Şal seçerken nelere dikkat edilmeli?

Hem kumaş dokusu hem de kullandığınız mevsime göre rahat bir kullanım sunması seçtiğiniz şal için en dikkat etmeniz gereken noktalardan. Sizler de yazın kışlık bir kumaşa sahip şal ile gezmek istemezsiniz.

Aynı şekilde kaygan bir kumaşa sahip bir şal seçmek de sizleri zor durumda bırakabilir. Çünkü kaygan kumaşlarda genellikle iğne durmadığı için gün boyunca şal kafanızda sabit durmayacak sürekli bozulacaktır. Bunun için genellikle ince ancak tok duran kumaşlara sahip şal modellerini tercih etmelisiniz. Toptan şal modellerimiz içerisinde hem yumuşak dokulu hem de ince ancak kaymayan pek çok yazlık şal modeline erişebilirsiniz.

En çok tercih edilen şal kumaşları içerisinde genellikle ipek, keten, pamuk ve saten kumaşlar yer almaktadır. Bunlar genellikle yaz mevsimi için en çok tercih edilen şal kumaşlarındandır.

Toptan şal modellerimiz arasında sadece mevsime uygun kumaşlara sahip şal modellerini değil aynı zamanda hemen hemen tüm kombinleriniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz rengârenk şal modellerini de bulabilirsiniz.

Şal alırken yapılan bir diğer hata da sadece tek renk şalların alınması. Bildiğiniz üzere desenli ve çok renkli şal modelleri tesettür giyimde son dönemde en çok tercih edilen ve öne çıkan şallardan. Sizler de sade bir kıyafetiniz ile daha şık ve zarif görünmek istiyorsanız desenli bir şal tercih edebilirsiniz.

Üstelik her kıyafetiniz için ayrı bir renk değil de dolabınızdaki tüm kıyafetleriniz için uyum sağlayabilecek renk aralıklarına sahip desenli şalları tercih etmeniz sizler için daha ekonomik ve doğru bir seçim olacaktır.

Toptan şal modellerimiz içerisinde birbirinden geniş desen ve renk aralığına sahip şal modellerini bulmanız mümkün.

Daha zevkli ve şık bir görünüm elde etmek için modayı yakından takip ederek bu yıl en çok tercih edilen toptan şal modellerimiz içinde de yer alan çizgili desenli şal modellerini muhakkak inceleyin.

 

Mankende kullanılan ürün link : https://www.locella.com.tr/Urundetay/locella-cazz-sal-7005-6

Locella tensel caz şal- 7005-6-Turuncu

...